Hemen AraWhatsApp

Rusyaya Kargo

Posted by Admin
Category:

Rusyaya Kargo hizmeti ile sizlere taşımacılık ve nakliye konusunda en profesyonel hizmeti sunmaktayız. Ve bu profesyonel nakliye hizmetimizi sizlere Oruç Kargo markası adı altında sunmaktayız. Bizler ekibimiz ile birlikte sizlere çok uzun zamandır nakliye konusunda hizmet vermekteyiz. Yaptığımız işte markamız olarak oldukça iddialıyız. Sizlerin bizlere emanetini kendi eşyamız gibi koruyarak taşıyoruz. Bunun dışında bizler sizlere bu kaliteli hizmetimizi en uygun fiyatlar ile sizlere sunuyoruz. Yurtdışına kısaca Rusya’ya gidecek olan kargolarınızı gönül rahatlığı ile bize teslim edebilirsiniz. Ayrıca bizler markamız olarak sizlere çok kolay bir şekilde kargolarınızın takibi imkanını sunuyoruz. Çok yaygın bir haberleşme ağına sahip olduğumuz için hangi kargomuz nerde ne durumda hemen öğrenebiliyoruz.

Rusyaya Kargo

Oruç Kargo markamız ile sizlere çok uzun yıllardan bu yana hizmet veriyoruz. Emanetlerinizi kara yolu ile Türkiye’den Rusya’ya ve Rusya’dan Türkiye’ye taşıyoruz. Bu taşıma esnasında sizlerin bizlere emanet ettiğiniz eşyaları oldukça özverili bir şekilde kendi eşyamızcasına taşıyoruz. Bizim için sizlerin bizlere güvenmesi ve memnuniyeti her şeyden daha önemli. Bizim öncelikli amacımız sizler ile gönül bağı kurduktan sonra iş yapmak. Ve bunun için Rusyaya Kargo işlemlerimizi çok özenli bir şekilde kontrol ediyoruz. Bunun dışında bu kargo işleminde Oruç Kargo olarak oldukça profesyonel bir ekip ile çalışıyoruz. Teslimat işleminin ilk kademesinden son kademesine kadar son derece profesyonel bir ekip ile çalışıyoruz.

Rusyaya Kargo-2
Rusyaya Kargo-2

Bizler markamız olarak sizlerin her türlü emanetini güvenle taşıyoruz. En büyüğünden en küçüğüne her türlü ürünü güvenle taşımak bizlerin en büyük sorumluluğu. Ayrıca bizler sizlerin nadir olan ve kıymetli olan eşyalarınızı oldukça düzgün bir paketleme ve kendimize özel bir stilde gönderiyoruz. Hiçbir şekilde ürünlerinizin başına bir şey gelmesin diye oldukça öz verili bir şekilde çalışıyoruz. Bu sayede de Rusyaya Kargo işleminde oldukça başarılı bir şekilde yol aldık. Bunun dışında biz nakliyelerimizi kara yolu ile gerçekleştirdiğimiz için tüm araçlarımız takip cihazı ile takip edilmekte. Bu sayede en kolay ve hızlı şekilde hangi ürün nerde sizlere çok rahat bir şekilde bilgi verebiliyoruz.

Rusya Kargo – Oruç Kargo

Ayrıca sizlere şunu da belirtmek isteriz ki bizler markamız olarak sizlere bu güvenli kargo hizmetini en ucuz fiyat ile sunuyoruz. Bunun dışında şunuda belirtmek isteriz ki çok değerli mallarınız özel güvenlik önlemleri alınarak taşınmakta. Fiyat konusunda ise en uygun fiyat markamız Oruç Kargo olarak bize ait. Dediğimiz gibi bizim öncelikli amacımız sizlerin memnuniyetini kazanmak. Önce sizler ile iyi ilişkiler kurup daha sonra iş yapmak bizlerin en büyük amacı. Dediğimiz gibi bizler Rusyaya Kargo işlemimiz ile sizlere hizmet veriyoruz. Ve sizlerinde tahmin edebileceği üzere bu işin en zor kısmı nakliye aşaması. Biraz da bu konudan bahsedelim sizlere.

Rusyaya Kargo-3
Rusyaya Kargo-3

Evet bu işin en zor kısmı nakliye yani o eşyanın kara yolunda geçirdiği süredir. Bizler bu zor olan süreci daha kolay hale getirmek için Oruç Kargo olarak çalışmalarımızı devam ettiriyoruz. Bu işlem bizler için ne kadar zor ise tır şoförlerimiz için de bir o kadar oldukça zor. Bizler hem onların güvenliği hem taşınan malın güvenliği için önlemler alıyoruz. Bu önlemlerden birisi çift şoför şeklinde çalışmak bu sayede Rusyaya Kargo işlemi hem hızlı bir şekilde gerçekleşiyor hem de nakliye edilen ürün güvende oluyor. Ayrıca firmamız Oruç Kargo bünyesinde çalışan şoför arkadaşlarımız ileri sürüş tekniklerine sahiptirler. Bu sayede bizlerin içleri çok rahat. Bizlerde Rusyaya Kargo hizmeti hakkında daha fazla bilgi almak için bizim ile iletişime geçebilirsiniz.

Bir cevap yazın

WhatsApp WhatsApp