Hemen AraWhatsApp

Rusya Kargo

Posted by Admin
Category:

Rusya Kargo hizmeti ve markamız Oruç Kargo birleşince ortaya çıkan şey kaliteli işçilik ve hizmet oluyor. Evet bizler markamız olarak sizlere en kaliteli nakliye hizmetini sunmak için tüm ekibimiz ile birlikte çalışmaktayız. Bu kapsamda idari kısımdan saha kısmana kadar tüm çalışanlarımızı en profesyonel kişilerden seçmekteyiz. Tüm personellerimizi çalışacağı alanlara uygun mülakatlara tabi tutarak bu şekilde işe alım işlemini gerçekleştiriyoruz. Bu bize kazandırdığı kadar siz değerli müşterilerimize de kazandırıyor. Nasıl mı ? Şu şekilde açıklayalım; işinde profesyonel kişiler ile çalışmak bizlere marka değeri katmakta. Bunun dışında sizinde bizlere emanetleriniz gayet profesyonel şekilde taşınmakta. Ve de taşınmaya hazır hale gelmekte.

Rusya Kargo

Sizlere uzun yıllardan bu yana hizmet sunan markamız Oruç Kargo olarak her koşulda ve her şartta sizlere en kaliteli hizmeti sunmak için çalışıyoruz. Sizlere biraz Rusya Kargo hizmetimizin gelişme aşamalarından bahsedelim. Öncelikle sizlerin bizim sitemizden daha göndereceğiniz ürünün gönderim şekli ile ilgili bilgi alıyorsunuz. Daha sonra firmamızın idari kısmı ile iletişime geçerek zaman ve tarih konusunda ki anlaşmalar ve ücret anlaşmaları gerçekleştiriliyor. Bundan sonra sizin yapmanız gereken tek şey imza işlemini halletmek. Artık gerisi Oruç Kargo olarak bizim prosfesyonel ekibimizin işi. Öncelikle ürününüz boyutuna kıymetine Rusya içinde gideceği yere göre paketleniyor. Ve yola çıkmaya hazır hale getiriliyor. Sizlere ise güven içinde kargonuzun gideceği yere varmasını beklemek kalıyor.

Rusya Kargo-2
Rusya Kargo-2

Bunun ile birlikte sizler gönderdiğiniz kargonun o an nerede olduğunu ne durumda olduğunu görebiliyorsunuz. Bunun için ise bizler çok yaygın bir veri yapısı ve haberleşme ağı ile sizlere hizmet vermekteyiz. Bu gelişmiş veri yapımız sayesinde bizlere emanet etmiş olduğunuz ürünün hiçbir şekilde kaybolma gibi bir durumu söz konusu değil. Ayrıca Rusya Kargo hizmetimizde nakliye edilecek olan ürününüz bizim kontrolümüzden çıkana kadar garanti altındadır. Eğer ki başına her hangi bir şekilde istenmeyen bir olay gelirse firmamız zararınızı karşılamaktadır. Ayrıca eğer ki ürününüz sizlere taahhüt edilen süre içerisinde gideceği yere ulaşmaz ise. Ve siz bundan dolayı zarar ederseniz firmamız yine aynı şekilde yine sizin zararınızı karşılıyor.

Rusya’ya En Güvenli Kargo

Evet bu güvenli konusunda oldukça iddialıyız. Çünkü oldukça profesyonel bir şekilde sizlere bu nakliye hizmetimizi sunduğumuza inanıyoruz. Bunu ise daha öncede dediğimiz gibi idari kısım ve saha kısmında çalışan uzman arkadaşlarımıza borçluyuz. Bizler firmamız Oruç Kargo olarak Rusya Kargo işleminde bir aile gibi çalışmaktayız. Ve sizleride müşterimiz olarak değil aileden biri olarak görüyoruz. Bu yüzden de Rusyaya Kargo işleminde bizlere emanet ettiğinizz malları kesinlikle kendi eşyamızmış gibi davranıyoruz. Ve bu da bizi sizlerin gözünde daha iyi bir yere getiriyor. Ayrıca bizler markamız olarak işimizde her geçen gün daha da ileri gidebilmek için olanca gücümüz ile çalışıyoruz.

Rusya Kargo-3
Rusya Kargo-3

Bu ileri gitmek kapsamında yaptığımız çalışmalardan bir tanesi işe alım yapar iken uyguladığımız yöntem. Kısaca açıklamak gerekir ise işe alım yapacağımız arkadaşlarımızın yabancı dili olmasına çok önem veriyoruz. Ayrıca daha önceden işe alımını yaptığımız ve yabancı dili zayıf olan ya da hiç olmayan ekip arkadaşlarımızın yabancı dil öğrenmesini sağlıyoruz. Ve bunun dışında eğer isteyen olursa ikinci bir dil öğrenmek isteyenlere bu imkanı da sağlıyoruz. Bunun  dışında belli bir yaşın üstünde olan arkadaşlarımızı Rusya Kargo hizmetinin en kritik yeri olan yol kısmında tutmamaya çalışıyoruz. Onları daha geri görevlere alarak işe yeni gelen şoför arkadaşları eğitmelerini sağlıyoruz. Bu sayede hem onları korumuş oluyoruz hemde sizlerin emanetini korumuş oluyoruz. Eğer sizler de Rusya Kargo hizmetimiz hakkında daha fazla bilgi almak istiyorsanız iletişime geçin.

Comments

  • helo dear sir

Bir cevap yazın

WhatsApp WhatsApp