Hemen AraWhatsApp

Oruç Kargo Hakkında

Rusya’ya kargo göndermek isteyen kişi ve firmaların, kargoları sıfır hasarla adrese ulaştığından emin olması oldukça önemlidir. Kargoların hasar almadan ya da kaybolmadan ilgili adrese ulaşması için garantili çözümlerimiz ile hizmet veriyoruz.

Türkiye’den Rusya’ya kargo gönderiminde sektörün önde gelen firması olan Oruç Kargo, gelişen teknolojiye göre sürekli kalite standartlarını en üst seviyeye çekmektedir. Dağistan, Çeçenistan, Tataristan, İnguşetya ve Kırım ve Rusya’nın tüm şehirlerine kargolarınız hızlı ve güvenli bir şekilde teslim edilmektedir

Oruç Kargo müşterilerinin gönderdiği kargoları, onların istek ve beklentisine uygun olacak şekilde taşımak ve taahhüt edilen zamanda alıcısına teslim etmektir.

Misyonumuz

Kurulduğu andan itibaren taşıdığımız malı kendi malı gibi benimseyerek hiçbir zarara uğratmadan en kısa sürede gideceği yere ulaştırmayı kendimize görev edindik. Hizmete başladığımız tarihten itibaren düzenli seferlerimiz, kaliteli hizmetlerimiz ile sektör içerisinde önemli bir yer edinmeyi amaçladık ve bunu yerine getirmek için sürekli yenilikler yapıyoruz. Oruç Kargo olarak en önemli Misyonumuz “Hızlı ve güvenilir hizmet” düşüncesi ile daima bize güvenen değerli müşterilerimize en iyi ve en güvenilir hizmeti sunmaktır.

Vizyonumuz

Biz Oruç Kargo olarak, taşıma kanununu tarafından getirilen yükümlülükleri gerçekleştirmiş bulunmaktayız. Bizim en büyük hedefimiz mevcut teknolojik gelişmeleri, yaptığımız iş için en verimli şekilde kullanarak hizmet verdiğimiz kişi ve kurumları memnun edebilmektir.

Değerlerimiz

  • Daima yenilikçi olmak
  • Sorumluluk bilincinde olmak
  • Saygın ve güvenilir olmak
  • Dürüstlük ve Şeffaflık
  • Rekabet ve Adalet
  • Çevreye Duyarlılık

HIZLI İLETİŞİM

WhatsApp WhatsApp